| BYGGeo a întrebat:

Seara buna tuturor. Stie cineva cum as putea sa atrag si eu fetele? Adica ma uit la prieteni mei care au succes. O fi din cauza ca sunt putin retras de restur grupurilor sau faptul ca nu arat sau imbrac bine (adica am 1, 92m, destul de bine facut si cu niste sprincene mai deosebite)? Dau Funda celui care da un raspuns serios.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ce varsta ai?
Am impresia ca esti destul de tanar, si totusi 1.92?
Incearca sa fi si tu mai sociabil, nu mai sta retras, si nu trebuie sa iesi in evidenta numai prin hainele pe care le imbraci, daca ai textele la tine poti sa faci asta numai din cuvinte si sa intorci capete...winking

| LisaZafre a răspuns:

Depinde ce inseamna "deosebite" happy fetele se uita prima data la aspectul fizic dat fiind faptul ca ele sunt niste fiinte cochete (mai sunt si exceptii) deci ca sa cuceresti o fata in primul rand trebuie sa arati si sa te imbraci bine.sunt si care pun accent pe mentalitate prima data dar astea sunt foarte putine din pacate straight face