| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu am succes la fete, pentru ca arat bine, ma imbrac bine...sunt putin timid... dar fetele nu ma plac de nici o culoare

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii tu ca nu te plac? Poate te considera prea bun pentru ele.
Am un coleg care indeplineste conditiile tale, dar este timid la inceput. Dupa, face niste glume de prost gust incercand sa atraga atentia si devine nesuferit. Acum, nu intelege ca trebuie sa fii fals si sa gandesti de mii de ori fiecare cuvant, sa iti faci planuri si discursuri. Nu! Comporta-te cat mai natural, fara teama. In fond, nu cade cerul pe tine daca x nu te place sau te considera nesuferit.

12 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Fii si tu mai direct big grin
o sa functionezehee hee

| CookieRaider a răspuns:

Mie imi plac baieti timizi rolling on the floor))))))))) apai nu stiu dc nu te plakk. thinking eu cred ca depinde de fata. daca iti place de o fata incearca sa vorbesti cu ea big grin fetelor le place comunikatia.

| secret_2712 a răspuns:

Pai da.iti trebuie putin mai mult tupeu, altfel fetele nu fac primul pas.fii mai deschis, risca si iti vei da seama ca o sa se rezolve problemawinking succeshee hee

| shooby a răspuns:

Fi amabil, nu le jigni, nu da in ele, nu injura prea mult, invata (nu foarte mult, dar sa ai si tu habar), ajuta-le cand au nevoie, fi prietenos. de incredere

| Lαααα a răspuns:

Poate ca esti genul ala:"smecher" pe care nici o fata nul suporta.thinking

La noi daca un baiat e amuzant si de gasca toate fetele ii cad la picioarelaughing

| Angel18Inna a răspuns:

Intrebarea mea este nici una sau e vorba de una anume? sfatul meu este sa prinzi curaj sa vorbesti cu ea/ele. ar fi mai simplu pe mess! nu se intampla nimic daca o inviti in oras sau daca incepi tu conversatia...inceputul e mai greu iar restul vine de la sine, bafta!

| seby19 a răspuns:

Nu ai personalitate.
Felul tau de a fi nu atrage cu nimic.

| MrWicked a răspuns:

Faza nu e ca nu am curaj sa vorbesc cu fetele, ideea e ca ele ma cam refuza...toti prietenii imi spun ca sunt arogant si narcisist... da asa sunt eu, nu stiu sa ma port altfelcrying

| MrWicked a răspuns:

Faza e ca fetele ma refuza cand le invit in oras...prietenii imi spun ca sunt de vina pentru ca sunt arogant si narcisist... dar nu stiu sa ma port altfelcrying

| pisikutza20 a răspuns:

Fii mai dezghetat, iti zic ca va functiona si aratale putina indiferenta dupa ce vei vb cu ele si ele nu vor vrea,,, te rog fundita.plizzzzzzz

| adrian17 a răspuns:

Si eu sunt la fel sad ...cred ca totul tine de tupeuwinking noi nu avem tupeucrying

| vivix a răspuns:

Ar trebui sa nu mai fii asa timid cu fetele sau daca nu te poti schimba incearca sa le intelegi sa vorbesti cu ele... despre cine plac si incetul cu incetul ea o sa ajunga sa te placa daca tot zici ca arati si te imbraci bine.
fetele remarca usor tipii buni crede-malaughingwinking