| dellinas a întrebat:

Sfiinte snitel incepem scoala ce parere aveti

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Buna.Simt ca deja ma apuca dorul de colegi.Stii ce colegi buni amhee hee
Sunt super truu.Am plans cand a venit vacanta de vara si le-am simtit lipsa acut il ultimele trei luni
Pfaaastraight faceMa simt asa dor-urata(Da anonim stiu ca nu exista cuvantulhee hee

| Libelle a răspuns:

Sfinte snitel?laughing
ma bucur... oarecumbig grin
stii
ma bucur doua zile si dup-aia vreau vacanta

| fluturas a răspuns:

Snitel confused?laughing

ca mai vreau vacanta happy

| Messyhair a răspuns:

Nu vreeeaaau! Alti profesori, alte lectii de invatat, alte teste, alte teze crying

| Glamour612 a răspuns:

Sfinte snitel?rolling on the floorbuna astalove strucklaughinglaughingPai intr. un fel sunt fericita.adica imi vad iar colegilove strucksi vad profii de care radeam.imi e dor de toate nebuniile de la scoalahappyDar ma simt si ingrozitor, trebuie sa invat iar, profesorii severistraight face, cunosc profesori noi si sa innebunesc daca imi convine sa invat ceva. iar temeleecryingstau in casa sa scriu:-lx( oricum o sa treaca si anul asta si dupa la liceu, unde o sa fie mai bine>big grince parere ai?devilcum te simti?laughing:*

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Pffai 10 cu steluta pentru exprimare! laughing
Sunt nerabdatoare dar constransa, sunt fericita dar trista, sunt optimista dar pesimista.
Prima zi de liceu day dreaming

| Foxilikkkă a răspuns:

Buna buna asta cu sfinte snitel.rolling on the floor
Sunt foarte incantata ca incepe scoala pentru ca sunt boboacabatting eyelashes! Dar o sa ma satur repede laughing am emotiiii :-s.
Dar tu? Dupa exprimare nu pari prea incantata ca incepem scoala laughing

| cristina_3322 a răspuns:

Emotiii :-s prima zi de liceu. ihh :-ss

| Catalina_6831 a răspuns:

Sincer, eu chiar vreau sa incep scoala. m-am plictisit de vacanta, si in plus abia astept sa-mi cunosc noii colegi

| Alinu7 a răspuns:

Naspa!

| dellinas explică:

Da normal pai de unde sa incep profa-i un pic dusa ne da teme multe colegii-s batausii dar e cool ca in fiecare pauza avem bataii si cam atat pupicii si mai raspundeti la intrebarile lui dellinas