| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Scoala, ce este Scoala pentru voi?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate nu este ceea ce se vrea a fi

| Grimmjow69 a răspuns:

Mă enervează regulile, mă enervează că unii elevi stau până la miezul nopţii ca să facă teme la materii aiurea, care nu o să îi ajute în viaţă, mă enervează că sunt prea multe pretenţii şi că nu învăţăm mai nimic din ce trebuie la şcoală. Este Un loc in care ma duc aproape zilnic, ma plictisesc la ore dar ma distrez in pauza si cand chiulim Un loc in care am multi prieteni, multi profesori pe care nu ii suport dar si profesori simpatici.

| CVane a răspuns (pentru Grimmjow69):

Eu nu imi fac temele,doar la anumite materii si alea doar din respect pentru profesori. La scoala rad cand vad cum se enerveaza profesorii, si e un loc de distractie nu de invatamant, fiindca ce inveti? Nu inveti nimic doar retii anumite chestii pentru cateva ore, zile doar pentru nota, nimic altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cladire.