| simonafrumoasa a întrebat:

SOS! SOS! SOS! sunt disperata! ajutor! va implor am o problema iarasi. mi-a venit factura la telefon 210 de lei. am trimis sms la taraf tv. dar nu vreau ca mama mea sa descopere. poate ea face ceva sa vada ce am scris in mesajele alea? poate sa sune pe acel numar la taraf tv vsi vada ce am scris in mesajele acelea? sunt foarte disperata! ma puteti ajuta va rog frumos de tot? ajutor! nu stiu daca o sa vada sau o sa afle ce am scris sunt moarta. ajtati-ma va rog! oare poate suna la taraf si o sa ii spuna operatori ce am scris? sau poate afla de la Orange. ca acolo scria ca sms-ul e 3 euro plus tva. si nu stiu daca tva-ul este trecut pe factura sau nu eu cand am verificat aveam cost suplimentar de 34 euro. nu mai stiu ce sa ma fac! daca afla pentru cine sunt dedicatile eu ma omor!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu poate afla ce ai scris, si nu cred ca o sa o intereseze prea tare...va fi prea ocupata sa se gandeasca cum sa te omoare.210 lei? sau cred ca o sa fie ceva de genul:"fetito, spune odata ce dracu ai scris in sms-urile alea!","de ce ai trimis sms-urile alea acolo, la ce ti-a trebuit?" laughing

| Yummi a răspuns:

Cati ani ai? Tata ai? Cere'i bani lu taicatu'. nu stiu. cere bani prietenilor si zile ca le dai la prima pensie laughing. P.S: Maicata nu are cum sa afle ce ai scris in mesaje.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai trimis sms acum platesti. aveai minte nu trimiteaI.
mesajele nu cred ca mai are cum sa le citeasca, decat daca se uita in telefonul tau, asta in caz ca nu ai sters mesajele trimise.

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Dacă te înhăitezi cu ţiganii împuţiţi de la Taraf asta meriţi.
Cât despre mesaj nu are cum să-l citească, şi mă îndoiesc că asta o interesează pe maică-ta când are de plătit 210 lei.