| ioklain a întrebat:

Spuneti-mi ce sa discut cu o fata pe mess petru prima data in afara de salut. ce faci? ce subiecte sa discut. ce intrebari?

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

De unde e,ce hobby-uri are,ce muzica asculta,daca are cantareti/cantarete/formatii preferte/preferati,despre vreme laughing, abordezi subiecte neutre/banale, pana incepi sa o cunosti mai bine happy

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Oho sunto multime de discutat nu? vezi ce hobyuri are, ce muzica asculta, ce flori ii plac, ce filme, tot ce tine de subiecte de actualitate, ce fel ii plac baietii...si mute altele ca de la o intrebare incepi sa generalizezi nu? bafta!

| crazyblue a răspuns:

Incepe si tu cu "Buna" ce faci? apoi arata-i un link ceva, si incepeti usor usor sa discutati despre scoala, si altele