| raduraduu a întrebat:

spuneti-mi si mie ce vb prima data cu o fata pe mess. Adica nu am ce subiecte sa deschid ca sa vorbim mai mult.Repet cu o fata cu care nu am vb niciodata pana acum.

3 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Incepe cu :Buna cf? ai fost azi in parc? ai vazut filmul de aseara? Ai auzit de melodia.....Azi am facut 100 de flotari(nici chiar asalaughing)....etc etc. apooooi:Ai vrea sa mergem la un suc sau sa ne plimbam? si vezi ce se intampla! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| lexzor a răspuns:

Pai, intreb-o ceva, cum spune bloodyblade, ai vazut filmul de aseara? Ai vazut ce frumos este afara? Si daca o sa spui azi am facut 100 de flotari o sa pari un cocalar laughing). Dupa o intrebi daca vrei sa o scoti la o cafea, la un sunt, la un film, la o plimbare prin parc, stiu ca o sa te jenezi sa o sa ii spui, dar daca vrei sa fie cu tine...

| Zacram a răspuns:

Pai intreab-o si tu: Ce tigari fumezi? ce bautri alcoolice consumi? tequile sau tuica? laughing glumesc... spune-i ce ai de spus ..trebuiePrima data : Cf smug? big hug Si discutati intamplari amuzante, spuneti bancuri, ghicitori smug Ii spui ceva ca sa pari interesant smug Porcarii de astea smug