| AndyAndrey35 a întrebat:

Spuneti-mi ceva ca vreau sa va ajut,winking

10 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

In ziua de azi, mai rar oameni care sa te ajutewinking

| William a răspuns:

Ajuta-ma pe mine. Am nevoie de 5 miliarde la metin2 osiris si mi-e lene sa le fac. Fa-ti cont si cand ai strans banii sa imi zici.winking

| Xtadelo a răspuns:

straight face

| Bittersweett a răspuns:

Ma poti ajuta dandu`mi idul tau si apoi sa discutam problema pe mess..este una delicata

| AndyAndrey35 explică (pentru Bittersweett):

Pustea_a@yahoo.com, va ajut serios happy

| AndyAndrey35 explică (pentru AndyAndrey35):

Scuze, scrie pustea_a@yahoo.com

| pinkypuffy a răspuns:

BUNA! acest microfon mai are nevoie de ceva? http://www.okazii.ro/......a115750666 mai am eu o intrebare intri acolo si iti dau funda da :*

| AndyAndrey35 explică (pentru pinkypuffy):

Pinkypuffy : e bun micofonul poti sa ti-l cumperi, si nu tu dai funda ca eu o dau, dau funda pentru o sotuatie happy sper sa va ajut cu draga inima puppy dog eyes big grin

| pinkypuffy a răspuns (pentru AndyAndrey35):

nu eu am mai pus acum 2 ore o intrebare cam la fel cu cea de sus si eu am zis in felul urmator :ca am mai pus o intrebare asemanatoare sa raspunzi si la acea intrebare ca sa iti dau o funda in semn de multumire adica am facut o a nu eu dau intrebare si u raspunzi si iti dau fundawinkingp.s. stiu si eu ca nu eu dau funda si ca dai u te pupic

| AndyAndrey35 explică (pentru pinkypuffy):

Ooo cine esti?