| Victor_4819 a întrebat:

Spuneti-mi niste programe de facut video dun poze cu muzica. Please...

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

De filmat prin jocuri sau prin pc Fraps si il poti edita cu Movie Maker sau Sony Vegas 7

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cel mai bun program cu care poti sa faci asa ceva este Windows Movie Maker. ( il descarci de aici daca nu il ai: http://www.soft82.com/download/Windows/Windows_Movie_Maker )

| MaeRi a răspuns:

Movie Maker(care il ai in calculator instalat o data cu windowsu) sau Sony Vegas(il poti lua de pe net)

| lololooo a răspuns:

Windows Movie Maker.

| Anita20Peace a răspuns:

Ulead Video Studio 8

| DrinkMySoul a răspuns:

Movie maker, Sony vegas...

| ionela_7741 a răspuns:

Moviemaker