| GYGYLATINO a întrebat:

Spuneti-mi si mie care nume e mai potrivit pentru un grup de prieteni pe Facebook dintre astea doua:
1 Cheia iubirii
2 Misterul iubirii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici unul!
Motivul este ca nu poti pune asemena nume unui grup de prieteni, doar daca grupul nu este destinat iubirii libere (adica liberi la sex intre voi).

| GYGYLATINO explică (pentru Violleta2022):

Greta grupul pe care il voi face e destinat iubiri adica sa ajutam fiecare persoana baiat sau fata sa si gaseasca fata potrvita sau baiatul potrivit si va avea doar doua reguli de repectat

| Violleta2022 a răspuns (pentru GYGYLATINO):

Ce sunteti voi hipioti?

| Mayhem666 a răspuns:

A doua varianta suna parca mai bine.

| AnotherDragHarry a răspuns:

Poate "misterul iubiri(i)" cu doi de "i"......totusi, vrei sa faci un site matrimonial?!