| imyourdestiny2 a întrebat:

Spuneti-mi si mie COMEDII foarte faine la care ati ras mult.big grin

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Bruno este cea mai tare comedie posibilahee hee si Scarry Movie mi-a placut mult love struck.

| DakotaRoyse a răspuns:

Vampires Sucks laughing E superb, in special daca ai vazut Twilight [in original] laughing

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Hotel for dogs love struck
daca iti place, funditabatting eyelashes

| OnixXdd a răspuns:

10 Things I Hate About You - comedie, si nu prea happy

Mr. Bean rolling on the floor

Two And a Half Men

Married With Children

Trasnitii

Mondenii :X

| bfvhjcv a răspuns:

1.Norbit
2. White Chicks
3.Sorority Boys
4.American Pie
eu la astea am ras cu lacrimi

| BurN a răspuns:

1 - Trebuia sa pui intrebarea ta mai bine la Filme & Seriale
2 - Recomand Kung Fu Hustle, What happens in Vegas, Meet the Fockers, Wedding Crashers, Anger Management.

Vizionare placuta!

| blonda_6663 a răspuns:

Fatal instinct e cool