| Demonul202 a întrebat:

Spuneti-mi si mie jocuri online, de descarcat si altele plz. fudita

Răspuns Câştigător
| Romanescu_Stefy_1998 a răspuns:

Deci cum spuneam:cs, metin2ro,cs,4story,wolfenstein,metin2energy,sims,sims1,sims2,sims3,gta san andreas, metin2tim.funda?

6 răspunsuri:
| Chelly007 a răspuns:

Cauta pe yahoogames. si iti alegi ce fel de joc preferihappy

| Yoyolika a răspuns:

Mie una imi place mult Simi, GTA etc

| Romanescu_Stefy_1998 a răspuns:

Metin2 ro, CS, 4story, wolfenstein si mai multe funda plz...

| Demonul202 explică (pentru Romanescu_Stefy_1998):

Mai da-mi niste jocuri siti dau funda

| Demonul202 explică (pentru Romanescu_Stefy_1998):

Ok o sa-ti dau funda

| Romanescu_Stefy_1998 a răspuns (pentru Demonul202):

Deci cum spuneam:cs, metin2ro,cs,4story,wolfenstein,metin2energy,sims,sims1,sims2,sims3,gta san andreas, metin2tim.funda?