| anonimalove a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri...batting eyelashesva rog frumos... dar sa fie frumoase:Xbatting eyelashessi sa fie cu mai multe nivele::*. gen mario.chiken invaders funda:X

6 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Watergirl and fireboy se joaca in 2 persoane, bubble struggle trebuie sa spargi niste bule

| Cookiee9712 a răspuns:

Zoomumba

e foarte tare!

| Miiimi a răspuns:

Zuma revenage, plants vs zombie love struck astea ruplove struck

| yopancini a răspuns:

Mediewal 2, Roma total war, Napoleon total war, Anno 1404, Anno 1704, Nah depinde ce gen iti place daca vrei lasa-mi un mesaj siti mai zic mai multe dar astea imi plac mie...

| bobodanlili a răspuns:

Daca ai net incearca jocuri online :farmerama, metin 2, pandanda, triburile, travian, etc. daca nu ai incearca cta vice city, zuma, neighbors from hell

| AlexXa_2381 a răspuns:

Df