| DeXz2010 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii triste in romana

Răspuns Câştigător
| SoulEater44 a răspuns:

1. Morcheeba - Enjoy the ride 2. Ron Papa - O picatura in ocean 3. Adelle- Set fire to the rain 4. Laurentiu Duta - Visator 5. One Republic- All this time 6. One Republic- Passenger 7. Kelly Clarkson- Because of you 8. Diddy- I am coming home 9. Bleach Music- Will of the heart 10. Bleach Music- Never meant to belong 11. Bleach- Here to stay ( 11 mi se pare cea mai buna sincer) 12. Mettafix- ingeri pe umerii mei 13. Vescan- 87 26 mai 14. Sorry seems to be the hardest word 15. deepside deejays- look into my eyes 16. B.O.B ft Taylor Swift- Both of us De aici iti dau niste linkuri superbe : 17. http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=b_IPGd5zyEc&NR=1 18. http://www.youtube.com/watch?v=j_cyzEpZNcg&feature=related In mare astea sunt. daca mai vrei melodii de la anime-uri (majoritatea sunt triste) spune-mi si iti mai dau. si sa stii ca nu ti le-am scris pentru funda. am facut-o pentru ca vreau sa te ajut. Bafta!

8 răspunsuri:
| leftside a răspuns:

Blaxy Girls - Mi-e dor, etc.

| baf a răspuns:

Ada -prietenie adevarata
minti murdare facute praf parca)
prietenie fumata
dana nalbaru dar nu mai stiu cum se numea melodia, dar scrie asa pe youtube si o sa gasesti

| SoulEater44 a răspuns:

1.Giulia- Vorbe Goale 2. Keo- Liber 2. Dj Project- Bun Ramas 3. Vescan- Dansez cu pozele vechi 4. Vescan- Pasari calatoare 5. Vescan feat Ligia Moldovan- Intr-o alta viata. Sincer am o lista intreaga de melodii triste pe care le ascult foarte des insa nu sunt in romana. daca e vrei, spune-mi. Sper ca te-am ajutat!

| DeXz2010 explică (pentru SoulEater44):

Ok spune-mi si melodiile acelea si ai o fundita

| SoulEater44 a răspuns (pentru DeXz2010):

1. Morcheeba - Enjoy the ride 2. Ron Papa - O picatura in ocean 3. Adelle- Set fire to the rain 4. Laurentiu Duta - Visator 5. One Republic- All this time 6. One Republic- Passenger 7. Kelly Clarkson- Because of you 8. Diddy- I am coming home 9. Bleach Music- Will of the heart 10. Bleach Music- Never meant to belong 11. Bleach- Here to stay ( 11 mi se pare cea mai buna sincer) 12. Mettafix- ingeri pe umerii mei 13. Vescan- 87 26 mai 14. Sorry seems to be the hardest word 15. deepside deejays- look into my eyes 16. B.O.B ft Taylor Swift- Both of us De aici iti dau niste linkuri superbe : 17. http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=b_IPGd5zyEc&NR=1 18. http://www.youtube.com/watch?v=j_cyzEpZNcg&feature=related In mare astea sunt. daca mai vrei melodii de la anime-uri (majoritatea sunt triste) spune-mi si iti mai dau. si sa stii ca nu ti le-am scris pentru funda. am facut-o pentru ca vreau sa te ajut. Bafta!

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

Cargo

o sa gaseti multe piese triste la ei!

| DeXz2010 explică:

Vreau mai multe exemple

| DeXz2010 explică:

Eu vreau cu artisti necunoscuti gen mc tetu shushy etc.

| July4427 a răspuns:

Blaxy Girls- Mi-e dor;
Blaxy Girls- Oare trebuie sa pierzi;
Blaxy Girls- E vina mea;
LaLA Band- Am invatat sa lupt;
Celia- Trag aer in piept;
Dj Project & Adela Popescu- Bun ramas;
LaLa Band & Adela Popescu;
Smiley feat Cheloo.