| MadlenaC15 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste statusuri de regret! pentru cele mai bune dau >FUNDA3!

Răspuns Câştigător
| Tity14 a răspuns:

Bună.
Intră pe site-ul ăsta şi găseşti o mulţime :
http://www.intelepciune.ro/

O seară plăcută!

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

" regrete? eu nu am regrete! singurul lucru care îl urăsc la tine, e faptul că te iubesc"
Altceva nu'mi trece prin minte.O zi faină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret... ca nimanui nu-i pasa de statusul meu idiot

| Tity14 a răspuns:

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru… m-ai lasat sa plec!

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…

Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu… doar ma uit…

Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…

Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…

" Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "

" Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu! "

" E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie… "

" Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand! "

" Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici… "
FUNDA!=)