| SynZeSaseTri666 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste trupe romanesti de black metal/death metal va rog.Dau funda.

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Eu mă gândesc la Voltaj şi Holograf.
Nu cred că există aşa cv în România :p

| Zenit313 a răspuns:

Truda
Negura Bunget
Marduk

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru Zenit313):

Marduk sunt suedezi, nu români.

| robijam a răspuns:

Truda?

| tpuforyou a răspuns:

Cred ca a intrat Satana in tine! laughing))

| SynZeSaseTri666 explică (pentru tpuforyou):

E doar un fel de muzica, mult mai calumea decat manelele pe care le asculti tu

| tpuforyou a răspuns (pentru SynZeSaseTri666):

NU ascult manele *vezi profilul meu * dar nici death metal, imi vine sa v...t laughing

| Zidaru a răspuns (pentru tpuforyou):

Care joaca fifa 07 sa bage id:mariusstefanita785

| KristalPop a răspuns (pentru tpuforyou):

Dacă asculţi un anumit gen muzical cum ar fi black/death metal nu înseamnă că a intrat Satana în tine. Este doar o preferinţă muzicală.

| tpuforyou a răspuns (pentru KristalPop):

Pai o sa>ti dau un ex >mergi intr>un bar comanzi o bere, inca una... 5>6 beri, oricat te>ai opune tot o sa te imbeti happy asa si cu genurile black/death metal. nu poti nega ca nu te>au influentat sau te vor influenta in rau.
Nu zic ca nu ascult black/death metal am cateva mel care imi plac si mie,
dar efectul ramane acelasi! happy

| Чернобыль a răspuns:

Vokodlok si Satanochio.
Si m-am saturat de persoanele care zic ca a intrat dracu'-n mine.