| LucianaaaX a întrebat:

Spuneti-mi si mie siteuri cu jocuri sau un joc online in care trebuie sa construiesti un oras, sa ai grija de el, etc. Funditawinking

6 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Jocuri online de construit orase nu am mai intalnit. Dar sunt multe jocuri pentru fete gen www.ladypopular.ro sau www.stardoll.com iti faci cont si trebuie sa ai grija de fata. Sunt dragute :). In schimb jocuri offline adica pe PC sunt multe : Zoo tycoon ( conctruiesti o gradina Zoologica, e frumos jocul il am si eu pe CD ), Sims ( construiesti case si ai graija de oamenii care locuiesc in ele )

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Http://ro2.grepolis.com/
:X
Mie`mi place.:)

Bft`! :*

| Sherllyn a răspuns:

Www.molehillempire.ro
Ai o gradina unde trebuie sa plantezi diferite plante, sa ai grija de ele, sa vinzi/cumperi, etc. Incearca-l :) e distractiv.

| darius19 a răspuns:

HostName: Gta.GodGaming.Net >>> NRG`uri Gratis

| kampy013 a răspuns:

Da... (City Ville Facebook) Apropo SNT. Kampy