| Lola_5953 a întrebat:

HEY ^^ cine imi zice si mie niste jocuri online in care trebuie sa intretii un oras...sa construiesti...sau sa aperi uun oras...sau cu ceva oameni si trebuie sa te plimbi prin orase... dau fundita!
ast raspunsuri

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Scz am uitat sa-ti dau link'ul...is un pic mai blonda de felul meu :- "
http://www.youtube.com/watch?v=a3BiSsF20fo

| putzulica a răspuns:

The west! necesita doar logare.winking

| pisoias29 a răspuns:

Imi place la nebunie Smallwords si se poate juca pe hi5...:X e super tare e gen sims...numai k poti vorbi cu lumea in joc poti face misiuni, poti face bani :X foarte tare... poti merge la cumparaturi la biliard...:X