| Devilicii a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film bun! Lacrimogen sau Horror! Dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

La lacrimogene nu ma pricep, insa la horror da. Daca vrei ceva mai vechi si clasic, iti recomand The Texas Chainsaw Massacre, Dawn of the Dead, The Night of the Living Dead, Psycho sau The Exorcist. Daca preferi ceva cat de cat nou, ai pute incerca Autopsy (destul de sangeros), Audition, Dread sau Shutter.

1 răspuns:
| kitu2012crys a răspuns:

Pai poti cauta pe vplay sau voyo dar pe vplay trebuie sa te abonezi fara bani! funda?