| ando3 a întrebat:

Spuneti-mi sicer, cum as putea sa-i atrag atentia unui tip care ma cunoaste din vedere si vine des la mine in clasa pentru ca-l viziteaza pe un coleg? Imi place atat de mult de eel!sadsad FUNDA

2 răspunsuri:
| Lucian_Enache_1992 a răspuns:

Eu zic sa-l iei cu gluma. Ceva de genu sa te duci la el sa-i zici "Iar ai venit la noi", "vrei sa te muti aici, te las sa stai cu mine in banca", chestii de genu asta.

| Alexandru_Allex_1997 a răspuns:

Deci am un raspuns pentru tine singuru lucru prin care ii poti atrage atentia esti sa te dai pe langa colegul care-l viziteaza. mai vb cu el...din astea.si incepeti sa va cunoasteti... daca nu merge fa o trasnaie si atragei atentia.de exemplu loveste un baiat.sau.ceva de genu. sper ca te-am ajutat big grin