| kittyoanaandreescu a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce cadou sa ii iau prietenului meu...nu avem mult timp de cand suntem impreuna (1 saptamana). s-a nimerit sa fie ziua lui si ma simt nasol sa stiu despre asta si sa nu ii daruiesc o mica atentie. happy

1 răspuns:
| Capstanar a răspuns:

Pai,daca il iubesti, de ziua lui si nu numai acordai cat mai multa atentie si poarta-te cat mai frumos cu el si daca vrei sa ii daruiesti un lucru bazeaza-te pe ce ii place lu imai multwinking