| lorenmorgan a întrebat:

Salut fetelor! ce cadou pot sai daruiesc prietenului meu de ziua lui? avem o luna de cind suntem impreuna )

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tu il cunosti, depinde ce preferinte are. daca e genul mai sportiv, mai romantic...

| Danysan a răspuns:

Cel mai mare Cadou pentru Baieti de ziua lor e o Noapte De Dragoste sa stii si tu.Dar tinand cont ca e prea devreme pentru asa ceva iti recomand ceva care sa fie in spiritul Sarbatorilor dar si sa il reprezinte pe el sau pe voi.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Ii poti cumpara o bratara, un ceas, un parfum, o lanterna, un fular sau ai putea inrama o poza.
Ceva semnificativ sau ceva ce sti ca ar purta, alegerea iti apartine.
Craciun fericit! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O luna in plus.

| Laura927 a răspuns:

Nimic,pune-ți o fundita pe cap si zii ca tu esti cadoul lui, el o sa zâmbească si o sa fie fericit sa își petreacă ziua de naștere împreuna cu tine.
Vb serios nu ii lua nimic sau mai știu eu poza inramata cu voi, pentru o relație de doar o luna este prea siropos pentru un băiat.
Nu știu cati ani ani acum depinde si de vârsta. poti lua o șampaniei sa o deschideți voi doi.
Dar doar atat o șampanie FARA frișcă, căpșune si prezervative, la o luna e devreme.

| AnnonnyMa a răspuns:

Ai putea sa.i cumperi o bratara sau un ceas. sau ceva ce sti ca ii place.
Succes in alegerea cadoului:*

| Lollipop32 a răspuns:

Cel mai bun cadou ar fi o noapte in pat

| D0zaDeWise a răspuns:

Deci eu as spune ca aveti putin timp de cind sunteti impreuna, de aia nu te grabi cu cadouri exagerate, mai bine ceva simbolic pentru inceput! Ai putea inrama o poza, o bratara cu numele lui etc etc... Funda?

| MisteryGirl123456789 a răspuns:

O idee ar fi o poza cu voi doi frumos inramatahappy