| Rebecca a întrebat:

Spuneti'mi va rog si mie niste drame romantice bune. Multumesc. Cel mai bun film are funda kiss

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

The notebook

My sassy girl

A walk to remember

Greta

Sky of love

Step up

Dear John

le-am urmarit personal si sincer mau impresionat, imi plac nespus!

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sweet November, A Walk to Remember, The Notebook, Remember Me, City of Angels, Autumn in New York, Dying Young, Untamed Heart, The Last Place on Earth, My Life, Ghost, Atonement, Love Story, What Dreams May Come, Pearl Harbor, Tristan & Isolde, Romeo + Juliet(1996), Romeo and Juliet(1968)

| danutzyk001 a răspuns:

Teh vampire diaries... e tare de tot :X

sincer daca urmarestifiecare episod o s vezi ca e ff interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cruel intentions:X filmul meu preferat. nu o sa-ti para rau. pupici!