| EMNES7Y a întrebat:

Spuneti-mi va rog unde bag skinuri cu hands in cs 1.6? Adica in ce folder?

1 răspuns:
| V8 a răspuns:

Atunci cand iei codul de pe net fie in arhiva sau alcv (in caz ca e arhiva trebuie sa il dezarhivezi evident) te duci in folderul in care ai instalat cs. Acolo vei vedea ca este folderul care se numeste cstrike. Intri in el si acolo pui codul luat de pe net. ca sa il activezi trebuie sa te uiti pe site-ul de pe care l-ai luat:acolo trebuie sa iti zica cum trebuie activat, daca nu, ca sa activezi codul ai putea sa intri in cs dai un esc...sau daca dai dublu click pe iconu de la cod o sa apara o eroare si sa dai ok o sa iti apara ceva de genu sa il pui in ceva u trebuie sa te duci la iconu de cs si sa dai dublu click pe el si restul mai vezi u cum se activeaza uneori se poate activa automat... sper ca te-am ajutat funda pls