| Trandafirii a întrebat:

Spuneti si mie niste poveste reale din viata voastra cu fantome si chestii paranormale, funda!

Răspuns Câştigător
| AndrraEu a răspuns:

Ma intorceam de la o petrecer. Eram eu si cu inca 4 fete. La un moment dat a aparut o ceata stranie pe la miezul noptii! Noi am crezut ca era ceva normal pentru ca era iarna, asa ca doar am grabit putin pasul. Pe la 00:20 mai erau doar 2 fete cu mine (Adica 3). Am trecut pe langa un copac, dar o fata si-a scapat jos cheile asa ca ne-am intors dupa ele si am vazut ca era un barbat ca un zombie sau ceva de genu dupa copacul pe langa care trecusem 2 secunde in urma si nu era nimic. Atuni fata si-a luat cheile si am fugit toete si am stat la mine acasa pentru ca eu locuiam cel mai aproape si fetelor le era frica sa mai mearga (si mie mi-ar fi fost).

| Trandafirii explică (pentru AndrraEu):

Hm... pai ce sa zic si unde ai disparut celelalte doua fete?

| minrest a răspuns (pentru Trandafirii):

Pot sa iti raspund eu? Pe masura ce treceau pe langa casele lor, ramaneau la ele acasa.

| AndrraEu a răspuns (pentru minrest):

Exact!

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Pai odată am visat un cangur.
Sfârșit.

Răspuns utilizator avertizat
| FrateleAndrei a răspuns:

Tu unde pana mea trăieşte?

| AndrraEu a răspuns (pentru FrateleAndrei):

Pe langa casa lui Scooby-Doo. LOGIC.
laughing)