| DeeaAndreea_5723 a întrebat:

Statusuri cool! Dar nu din acelea,, Te vreau. OFFLINE,, pentru nu mi trebuie la mess! cele mai multe si mai bune =fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus
Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu
Indiferenta ta raneste sufletele altora
Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine
Chiar daca iti gresesc...chiar daca sunt momente cand iti lipsesc sa nu uiti sunt langa tine si te iubesc
Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti,pentru tine ea traieste!
Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea
mi place zambetul tau si chipul tau de copil ,Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci
Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !
iti va fi dor poate'ntr'o zi cand , auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.==> destinul meu e altul
sa poti sa fii tare , chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange . aceasta este arta de a invinge
Frize Brize o sa-mi fie dor de ale tale Crize
Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis
Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta
Nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! CAnd t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu
Esti patetic si tu sti nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botul...hai c`o faci pe idiotu
Sunt o mika finete invidiata de multe zdrentze
Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special , Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar
Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta
Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

3 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Nu va fie frica de fericire. nu exista

fericirea este o statie pe drumul dintre prea putin si prea mult.

nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi la loc nodul ramane.

nu uita trecutul doar ca se te gandesti la viitor.

am citit in clasa ca nu este bine sa chiulesti asa ca am lasat cititul.

daca citesc o carte este foarte bine, daca citesc 2 sunt prea multe da 3 deamu` s putine.

Eu n-am ştiut că dacă eşti beat
Te faci deodată acrobat.

nu crede in miracole.bazeazate pe ele.

De ce tot se vorbeste`n lume precum ca viata scurta e
Dar nimeni nu ne poate spune in comparatzie cu ce
De ce?

Vrei sa cunosti lucrurile? privestele de aproape. vrei sa-ti placa? privestele de departe

Fetele/Baietii imi bat in geam. Nu aud, am termopan.

Sunt in iad... vreti sa va trimit ceva cald?

Ma misc ca un melc... ma doare-n cochilie

Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea...

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge

Nu-mi merge statusul!

De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?

Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat

NU TE GANDI NICIODATA LA VICTORIE.GANDESTE-TE SA NU PIERZI

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.

Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale.

Nu sunt! Cauta-ma pe google!

M-am nascut normal. Scoala m-a tampit.

Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…

Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei……. politia pompierii si salvarea

Sunt un prost dar cand ma uit in jur ma linistesc

Cine e harnic si munceste, ori e prost ori nu gandeste.

Fac cinste... plateste vecinu!

Poti fuma langa mine, daca nu te deranjeaza ca voi vomita pe tine

Am status…dar nul zic.

N-am Bani de Status, I-am cheltuit pe Avatar

| DelphhiN a răspuns:

Orice minut, e un inceput, viata merge inainte indiferent de ce ai facut, poate ai gresit, poate ai mintit, ti-am mai spus, ne vedem acolo sus
Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu
Indiferenta ta raneste sufletele altora
Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine
Chiar daca iti gresesc...chiar daca sunt momente cand iti lipsesc sa nu uiti sunt langa tine si te iubesc
Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti, pentru tine ea traieste!
Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n. o sa my vin. tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea
mi place zambetul tau si chipul tau de copil, Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci
Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!
iti va fi dor poate'ntr'o zi cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.==> destinul meu e altul
sa poti sa fii tare, chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange. aceasta este arta de a invinge
Frize Brize o sa-mi fie dor de ale tale Crize
Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis
Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata
Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! CAnd t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu
Esti patetic si tu sti nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botul...hai c`o faci pe idiotu
Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba, si zile in care arata extraordinar
Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta
Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA

| Weronyka a răspuns:

Eu ma inspir din statusuri.ro,cele mai tari statusuri!