Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2607688intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
15 Apr
SATI 356.147AFISARI
157.775VIZITE
130.365V. UNICI
5 Iunie 2012
addelyna2014 intreaba:

Statusuri de dragoste mai noi pe el

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    5 Iunie 2012 10:27
    Speedmafia a răspuns:

Toate te vor macar o noapte. Da n-ai timp d vagaboante [-x! Le vrajesti. Le zapacesti. Le dai idei. Le dai sperante. Da cand vine vorba de iubireee`. Le zici ca ma ai pe Mineee`!

A trecut mult timp NOI doi ne-am schimbat. Toth ce`a fost frumosh NOI n`am uitat. Deshi au fost piedici NOI am rezistath. Cu tine niciodata n`am tzinuth capul aplecath

OK Tai-o, pleaca Cara-te, dispari Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum Arzi in culori, Stinge-te si suflate singura Ca-mi dai fiori

Vise, sperante, zambete, lacrimi, certuri, impacari, nervi, frustrari, fobii, nostalgie, injuraturi, ciudatenii, indiferenta, nechibzuinta, dorinta, fascinatie, dreptate, minciuna, ura.

O tigara, un cântec, pozele primei iubiri, amintirile din camera mea, totul ramâne-n urma mea!

Azi e ziua de mâine pentru care îţi făceai probleme ieri

Nu ştii? Te învăţăm. Nu vrei? Te obligăm

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste

It. s time for : |i don. t care|!

Spui că e o copilă, dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! ● Arată`i că o iubeşti, nu fi prost ● Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ●

Stii ca ti-am spus de 1000 de ori:"Cu un zambet ma ridici la nori:X

Intai doare, apoi trece. O saptamana trece O saptamana plange, urmatoarea **** si petrece, apoi tot la ea se gandeste!

E una dintre zilele alea nasoale

E nemasurabila, necontrolabila chiar adorabila E inestimabila, inegalabila, indispensabila

Sunt un om simplu, mai simplu decât tine, genu de persoană care vrea atât de multe si obtzine!"

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau

Tacticile tale nu`mi plac. Nu`mi plac lacrimile tale care`mi fac tricoul praf. Viitorul ma sperie mai rau decat te sperii tu de mine. Nimeni nu poate sa ma domine! Retine!

Apari zambind prelungind vara si readuci toata lumina diminetii seara

Ea adoarme in...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • 7 Septembrie 2012 14:35
    addelyna2014 explică:
    Multumesc mult :*