| Larryyyyy a întrebat:

Statusuri, gen : Frumoasa noua ta iubita! Ai castigato la pufuleti?

Sa se refere la....noua iubita a fostului meu prieten, ceva de genu! FUNDITA!winking

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Hmm păi uite ceva în gen (le foloseam şi eubig grin )
1.Îţi doresc o viaţă minunată cu a ta cretină, tot ce-mi doresc e ca într-o zi, să ţi-o calce o maşină!:*

2.Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa.

3. Prietena ta e o bombă? Că e proastă de bubuie! laughing

4.Vagaboantă,mincinoasă,proastă,fată rea, Oricum ai fii. Sunt mai bună ca tine şi tu o ştii tongue!

5.Hai zdreamţo, ieţi în faţă! Dă-i tu poftă de viaţă, aruncă gesturi de târfă din tine şi Suge-o cum ştii tu mai bine!batting eyelashes

6.E timpul să trec la nivelul următor, în timp ce tu rămâi la capitolul anterior l-)!

7.Mă bârfeşti? Nu-i nimic. Îmi arăţi doar cât de proastă eşti big grin!

8.Tristă-i viaţa fără tine, dar mai tristă e cu tine big grin!

9. Eşti la fel de bine-venită la el ca un telefon în timpul sexului laughing.

10. Eşti naşpa, dă-ţi glonţ! :3

Încearcă şi tu să inventezi, ştiu că poţi :*, p.s : Multă baftă ♥, sper să-ţi placă! :*

12 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Probabil ar râde toată lista de tine cu curul dacă-ți pui la status astfel de penibilităti. Scrise și agramat.

| Larryyyyy explică (pentru Wøodenpints):

Stai linistita draga...nu le pun pe mess!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Larryyyyy):

Atunci pentru ce le vrei?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu mai stii cum sa te razbuni? Hai ca-ti dau unul:
-Ai o iubita noua?
-Nu! E spalata cu Perwol!

| Larryyyyy explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu ma razbun, stai lin, fac ce trebuiewinking

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Larryyyyy):

laughing Mi-ai facut ziua cu asta, chiar esti amuzanta!

| Larryyyyy explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Dara, mersiwinking

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De ce ai face asa ceva? ai grija sa nu ia o turnura periculoasa statusurile astea rautacioase, lasa-l in pace, daca a fost prost si nu te-a meritat o sa-si de seama mai tarziu

| Marrythenight a răspuns:

Sincer, cred ca vei parea doar penibila punand statusuri din astea. Fiecare are dreptul sa fie fericit iar tu nu ai niciun drept sa te bagi peste viata lui, si iubita lui.

| Larryyyyy explică (pentru Marrythenight):

Sti eu am cerut doar niste statusuri, nu voiam spaturi, sa comentarii de astea!

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/