| justme_2041 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de dragoste noilove struck. dau fundita! vreau cam 2, 3atat! va pup

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Love is in the air everywhere you look around

Love is in the air...

Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit. Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate.

Sau daca suferi... sad

Dar n-o sa suferi! happy

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale...
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.

funda plssss

2 răspunsuri:
| Alee_6048 a răspuns:

Fundita pentru. ale mele?big grinbatting eyelashes

| Alee_6048 a răspuns:

Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti, pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta.

Nu te face cu nimic mai mic sa-ti ceri iertare iar cel care iarta are un suflet mare

Trăieşte clipa ce surâde Şi fericire-ţi poate da, În al vieţii joc te prinde. Uită ce-i în urma ta.