| SupMates a întrebat:

Stau cam aplecat, cine stie vreo solutie sa tin capul mai drept?

Răspuns Câştigător
| kopli a răspuns:

Exercitiu. Si aminteste-ti mereu (chiar si pe strada) sa-ti indrepti pozitia.

5 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Fa exercitiile astea, iar in vreo 2-3 luni de facut exercitiile zilnic, nu o sa mai ai probleme.

| SupMates explică (pentru raMLesS):

Dadui funda deja dar multumesc de raspuns, mi se pare cel mai bun!

| raMLesS a răspuns (pentru SupMates):

Nu-i nimic, nu raspund pentru funda, raspund doar ca sa va ajut, succes!

| petitconseil a răspuns:

Capul sus, pieptul inainte! asta e deviza ta dupa care trebuie sa te iei! aminteste-ti mereu lucrul asta si vei rezolva repede.