| anonim_4396 a întrebat:

Stiți vreo aplicatie pe net in care sa im spuna cat timp a mai ramas: zile ore minute secunde?
Im Trebuie Urgent, Dau Funda :X

9 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Daca vrei am una facuta de mine happy

| madalindra a răspuns (pentru al3xander):

E pe site?

| al3xander a răspuns (pentru madalindra):

Nu dar daca vrei o incarc acum undeva. am facut-o mai demult pentru un prieten

| madalindra a răspuns (pentru al3xander):

Eu vroiam un site (daca exita) unde sa pun ziua si ora la care incepe un eveniment si vroiam ca aplicatia sa im spuna cate zile ore minute mai sunt

| al3xander a răspuns (pentru madalindra):

Nu stiu insa eu am facut un program care iti arata cat timp a trecut/mai este (in zile, ore, min si sec) pana la data/ora respectiva. l-am incarcat pe un site aici http://alturl.com/bofvg. stai linistita ca nu-ti dau virusi (uite aici raportul de scanare https://www.virustotal.com/......356698413/ )

| madalindra a răspuns (pentru al3xander):

Ok happy

| al3xander a răspuns (pentru madalindra):

Http://alturl.com/bofvg e site-ul scuze

| madalindra a răspuns (pentru al3xander):

Stiu l-am gasit
Mersi happy

| al3xander a răspuns (pentru madalindra):

Pentru nimic