| pwner a întrebat:

Stiati ca a murit Justin Bieber intr-un accident de avion? Scrie pe Yahoo! news sad

16 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Dar-ai Doamne...

| doar.pt.voi. a răspuns:

Sa merg cu tine la inmormantare?thinking

| Hmmmm a răspuns:

Avem noi norocul ala?
ma simt super bine acum.am scapat de un pipitoi care se dadea in spectacol la tv si spargea geamuri cu vocea lui.
iuuuuhhhuuuu

| narcisa a răspuns:

S-au mai zvonit asemenea minciuni si despre el si despre alte vedete dar eu nu cred. daca era adevarat aparea la televizor.
nu cred asa ceva

| Merilynne a răspuns:

A murit? :O
Imi pare si rau da si bine
Il urasc!

| LNK a răspuns:

Nu avem noi atata noroc. straight face

| DEBrown a răspuns:

Aa, cine e ala?laughing

| Irmmma a răspuns:

Ce? nucred!

| Anileda a răspuns:

Eeee a murit calu bunicii,
Tu crezi toate prostiile?

| Catalina_6831 a răspuns:

Hai tu du-telaughingsi tu crezi oricelaughing

| PotHed a răspuns:

E bine sa iti faci vise da unele sunt chiar irealizabile laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e adevarat!

| Feel a răspuns:

Nu e adevarat ...acum o ora si jumatate cam asa a fost postat un anunt despre JB dar nu sa scris asa ceva( pe yahoo! OMG)

| AndreiutZz a răspuns:

Asta e o minune Dumnezeiasca :X
Da nu avem noi norocu ala sa moara sad
Si cred ca daca murea aflam eu primul pentru ca il urasc pe cocalaru ala waiting