| RobYnReloaded a întrebat:

Ce ai face daca ai afla ca Justin Bieber a murit? >:

Răspuns Câştigător
| JusTLiVe a răspuns:

Dau de baut la toti.

37 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Chiar nimic.

| PotcaPădurii a răspuns:

I-as fura coliva...Desi cred ca eu o sa-l ucid...

| ViezurE a răspuns:

Mi-aş continua viaţa în continuare, pe bune sunteţi mai rău ca fanii lui.

| MâţulMov a răspuns:

Nu cred ca asta va, mai muri vreodata.

| AlinaaAli a răspuns:

Iar Biberon asta? rolling eyes

| Foxie2 a răspuns:

Mai intai am sa...nimic si apoi... tot nimic.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ce am facut pana si acum. -> I have lived my life.

| CautNume a răspuns:

Sincer.nici nu ma intereseaza ce face si nu mai suport sa aud de el nimic...

| CoquineNoire a răspuns:

Cum, nu ai aflat ca e deja mort?

http://www.youtube.com/watch?v=Oc-oVikA2WU

| Cristianne a răspuns:

Arăt de parcă îmi pasă?

| GhostStar a răspuns:

Bumtzi bumtzi bumtzi! Party@@
*ce m-as ruga sa moara

| NothingToEat a răspuns:

As da un party atat de zgomotos incat sa vina iar vecinii la mine in apartament sa cheme politia

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

In primul' rand as da replay in continuare la "Apologize".Ca sa se inteleaga, nu ascult chestia aia numita"cover" facuta de ala din pariu cu viata, care arata m"e cu degetele de la picioare.In al doilea rand as continua sa-mi beau ceaiu' si cana de cola.Ori ca moare ori ca traieste tot dracu' ala e.Eu n-am nimic cu el e problema lui ca e gay si altele.Insa fanii lui si altele...in Romania este foarte promovat spre deosebire de alti artisti cu renume peste tot, in afara de tarisoara noastra.Intreaba jumate' din D&S de Eminem si restul' de JB. Logic ca o sa fie JB cel mai cunoscut...
So...intr-un cuvant, ca sa-ti raspuns la intrebare-NIMIC.

| Autumnfeelings a răspuns:

Party! Cine vine?

| rolfenstein a răspuns:

Nu as mai asculta nici un post de muzica 6 luni si nici la radio(pentru ca stiu de ce melodii o sa dau).

| Syter a răspuns:

Ori cu el ori fara el, tot gasesti cate un "artist" de ca*cat, care sa ii prosteasca pe copii si mai tare.
Deja m-am obisnuit, ce m-as face daca prostia nu ar exista?
Pre mult il pomeniti pe bietul baiet.

| Bezea a răspuns:

Cine?

| Akarisu a răspuns:

Pai intai as da o petrecere big grin dupa.thinking vad euwinking

| xXdoareuXx a răspuns:

As muri si eu. Tu sti ce s-ar intampla daca ar muri? 2-3 luni de zile ar da la T.V. numai melodii de-a lui deci DOAMNE ajuta sa fie nemurito. O melodie la 2-3-4 luni e bine...dar 2-3 luni incontii e sfarsitul lumii

| MoMoScumpik a răspuns:

Bah,voi chiar vreti sa moara? nu stiti ca dupa moarte timp de vreo cateva luni da doar melodii de ale lui PESTE TOT.Mai bine v-ati ruga sa fie nemuritor ca nu ii difuzeaza atata melodiile.

| Anonimanonimus677 a răspuns (pentru MoMoScumpik):

AI DREPTATE! Haideti oameni buni sa ne rugam sa traiasca o mie de ani!

| BroascaCuElice a răspuns:

Justin bieber? ala cine mai e?

| FataCuDouaFete a răspuns (pentru liliti):

Ce idioti sunteti mah, chiar prosti sa vb in halul asta! daca nu va place atunci nu-i ascultati meodiile, dar nu-l ironizati! ce nedrepti snteti! nu intelegeti sentimentele unui om nici macar 1%.poate ca nici daca v-ati pune in locul lui nu ati putea cel putin sa-l placeti.poate ca lumea asta chiar se duce de rapa cu atatia cretini si oameni rai fara sentimente care sunt in ea. daca nu va place de el nu ascultati muzica lui si nu va mai uitati la poze cu el dar nici asa prostie sa-l jigniti n-am crezut ca se intampla. urat!

| liliti a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Si nu mai mie ai gasit sa imi reprosezi asta? zii lui ala care a pus intrebarea nu mie

| FataCuDouaFete a răspuns (pentru liliti):

Scuze ca ti-am spus tie, nu ma refeream neaparat tie ci tuturor care fac asa dar m-au enervat raspunsurile si eram in dreptul raspunsului tau si n-am mai asteptat sa ma duc mai sus si sa scriu.scuze daca ti-am spus asta si ca parea ca-ti spuneam numai tie.sorry,te pup dulce.

| RobYnReloaded explică (pentru FataCuDouaFete):

T/A frate'...
Raspunsuri amuzante...
Nu cred ca vreunul din cei care au raspuns la intrebarea mea sau la alte intrebari despre Justin Bieber ar avea tupeul sa il omoare, T/A e ca 9gag "Just For Fun", nu trebuie sa iei in serios tot ce se spune aici!

| liliti a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Ok,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What,Justin it's ded? Let's drink!

| AndiNyctophilia a răspuns:

As da de bauthappy

| Anonimanonimus677 a răspuns:

As merge si m-as interesa unde-i inmormantat apoi m-as duce acolo ca sa pot sa-i dansez pe mormant...laughingChiar nu mi-ar pasa daca ar muri, fara el lumea ar fi un loc mai bunhappy

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

As inchide TV'ul pentru ca stiu ca o sa se faca mare zarva si nu am chef sa vad fanele lui JB cum plang de dorul lui.Si as asculta muzica doar pe youtube ca la tv.o sa fie non stop Baby,baby, baby, ohhhh!laughing

| Bellona a răspuns:

''Not a single f*ck was given that day" happy

| MascululAlphasiBeta a răspuns:

Orice spuneti voi, J Bieber e super-talentat. mie mi-ar parea rau si as asculta melodiile lui sa-mi aduc aminte de el.nu inteleg de ce trebuie sa va luati de el si sa faceti misto? oare daca nu il intelegeti viata voastra nu e la fel daca il lasati in pace? ce va iese daca il atacati pe el si implicit pe cei care il apreciaza? jeeezzzz.lasati oamenii sa traiasca ca nu toti suntem troli.ganditi-va ca sunt oameni care pot avea o parere diferita si chiar gusturi diferite...

| Robi21 a răspuns:

Ii bag un biberon in gura si apoi dam party