| M.T a întrebat:

Stici ceva despre o campanie de selectie 2010 dinamic style? am fost oprita pe strada si mia s-a spus ca daca vreau sa pozez pentru diverse produse de reclama reviste etc. am platit o suma de 50 lei si am primit o chitanta. mi-au spus sa astept telefon stiti ceva in legatura cu aceasta campanie? sau sunt firme care stroc oameni de bani?

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se pare ca si altii au intrebari referitoare la astfel de firme:
http://www.avocatnet.ro/......XISTA.html
Nu ai spus de unde esti ca sa-mi dau seama in ce oras sa caut firma. M-am uitat la "Registrul comertului" si in Bucuresti nu am gasit o astfel de firma!
http://www.firmepenet.ro/dinamic+style-Cautare.html

Răspuns utilizator avertizat
| alexandraaaaa a răspuns:

E doaaar o farsa...la inceput iti zice ca trebuie sa dai doar 50 de lei, apoi 1000 de lei(asta peste vreo saptamana)... aa, 1000 de lei pentru 10 ani si apoi dispar din oras:?

| vyolycy a răspuns:

Mai si eu am fost oprita azi de celi de la dinamic...am cautat la camera de comert firma exista dar siteul lor nu il gasesc...eu am dat si bani si am primit si eu chitanta.acum nu stiu ce sa ma cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic si eu am freza si din astea (panker)si nu ma oprit nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Eu sunt din Ramnicu Sarat si am o fetita de 1 an si 8 luni. Am fost si eu oprita pe strada de cei de la Dinamic Style am platit si eu taxa de 50 ron mi au dat chitanta si mi au spus ca ma suna. Azi m au sunat si mi s a spus ca fetita mea a fost selectata pentru un contract de 1 an de zile si sa ma duc sa discutam detalii. M am dus si ce credeti ca mi au spus? Trebuie sa platesc o taxa de 250 euro ca sa semnez contractul pe un an de zile
Sunt niste neseriosi si mincinosi Au pacalit o garmada de lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am inscris la dinamic style si chiar e ok. am semnat si contractul si o sa merg pe 10 iulie la o prezentare in bucuresti. ma bucur ca a aparut asa ceva in ramnic mai ales ca lumea de pe aci nu da foarte mare atentie prezentrilor de moda. sunt tineri destui la noi in oras care vor sa se afirme si nu si nu au prin ce. ideea lor chiar imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ca e o mare teapă indivizii au pacalit la botosani o multime de oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am contract la dinamic style si sunt din botosani. am participat la 3 prezentari si sunt multumita de ce am realizat pana acum. si eu am avut aceleasi dubii la inceput dar dupa ce am avut activitati mi-am schimbat parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firma exista. m-au oprit si pe mine azi cu fetita de 1 an.sunt din Ramnicu Sarat.trebuie sa revin sa platesc taxa de 50 ron. dar in contract scria 50 ron nu 250 de euro.chiar o sa-i intreb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu maiam inscris fetita si sambata pe 24 iulie va merge impreuna cu alti copii la o prezntare in ENIGMA. eu nu vad ca fiind o pacaleala din moment ce mau chemat la o reprezentatie. si fata mea e super incantata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-au mai sunat? Astazi mi s-a intamplat si mie acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Braila. Zilele trecute am fost si eu oprita de un reprezentant al acelei agentii, am platit taxa de inscriere si mi s-a spus sa revin dupa sarbatori cu un cd cu poze...firma exista la camera de comert si au si site:www.dinamic-style.com insa nu stiu cat de seriosi sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mare teapa... va iau banii si atat