| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cand incepe Pariu cu viata?happy

Răspuns Câştigător
| PikyPii a răspuns:

Buna! Pariu cu viata va incepe in luna martie, dar cei care produc serialul, nu vor sa spuna, vor sa fie un secret. Va incepe in luna martie pentru ca toti actorii sa i-a o pauza de la filmari si sa se mai relaxeze. Sper ca te-am ajutat! pup...

| Eremia-fana_Alina_1994 a răspuns (pentru PikyPii):

Mulțumesc! Și eu doream sa aflu.

| PikyPii a răspuns (pentru PikyPii):

Pariu cu viata va incepe in luna martie pe data de 25. Crede-ma am vorbit cu Cristina Ciobanasu si mi-a spus.

13 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Cum a fost pana acum. Va incepe in ianuarie sau februarie, deoarece, dupa cum stii anul trecut a fost o pauza dupa Craciun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din primavara cica. nu au spus data.dar probabil din martie. atunci incepe primavara nu?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Letty18 a răspuns:

In primavara

| pastapac a răspuns:

In fiecare luni la 8:30

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru pastapac):

Daca era in fiecare luni ERA SI ACUM LA TV, SI NU ESTE :@!

| pastapac a răspuns:

Probabil s-a terminat sezonul. Nu stiiu cand incepe cel nou, scuze.

| valy956 a răspuns:

Uite aici cand incepe :)

http://treicaifrumosi.blogspot.ro/......sezon.html

Astept Funda :)

| Banatu110 a răspuns:

Da. Incepe pe 13 Martie 2013 la 8:30!