| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cand se afiseaza rezultatele de la admiterea de la ASE 2012?

Răspuns Câştigător
| CRadu a răspuns:

Pe 26 iulie.

| gameVsgame a răspuns (pentru CRadu):

Am vazut ca ziceai ca pe 26 se afiseaza rezultate un site unde pot vedea daca am intrat a-i sa`mi dai si mie?happy

| anonim_4396 explică (pentru gameVsgame):

Nu merge link-ul..nu stiu de ce..insa iti spun ce sa faci..intri pe ase.ro..dai la admitere 2012. iar in partea stanga, jos sunt listele cu cei admisi precum si listele de asteptare si listele cu cei respinsi!happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos! Stateam ca pe ace pana atunci!big grin