| maria_1771 a întrebat:

Stie careva cum se termina telenovela Teresa? ce se intampla cu teresa, cu cine ramane?

22 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pai nu stiu sigur ce se va intampla pentru ca inca urmaresc si este super telenovela.Seamana mult cu Rubi,oricum din cate stiu eu ea va ajunge sa se desparta de Mariano,care va ramane la final cu prietena cea mai buna a Teresei. Teresa va avea o relatie cu profesorul ei,il va face sa sa indragosteasca de ea si in final sa devina obsedat de ea, de asemenea il provoaca sa bea si foarte mult(marea lui problema anterioara). Teresa ii va fura prietenul si Luisei, doar pentru ca acesta are bani...e foarte complicat totul, inca nu am vazut sfarsitul si nu iti pot spune decat ca e o super telenovela.Numai bine!

| NoChanceForUs a răspuns:

Saraca a murit!:o Si ala de era cu ea e acum cu prietena ei cea mai buna!:o Ce final tampit! Si cat imi placea...day dreaming Funda.

| iamaprincess a răspuns:

@Bella are dreptate, Teresa ramane cu Arturo (divorteaza de Fernando, care era iubitul surori lui Arturo pe care i l-a furat); Aurora ramane cu Marianotongue

| maiamoniblueberry a răspuns:

Deci pentru aceasta telenovela s-au filmat 3 finaluri:
1. teresa este omorata de fernando (care nu a fost casatorit cu teresa niciodata, si nici nu ramane cu luisa)
2. Teresa ramane singura fara nici un ban
3. ramane cu Arturo
Si din acestea, a fost ales acela in care ramane cu Arturo. "Finalul" acela in care este dusa la o casa de prostitutie nu are nici o legatura cu telenovela "Teresa" ci face parte din telenovela "Mujeres Asesinas". Funditahee hee?

| RazvyP a răspuns:

Da!

Pai Teresa divorteaza de Fernando(care e acum iubitul Luisei) si isi da seama ca cel mai mult il iubeste pe Arturo cu care si ramane... Juana ramane cu Cutberto si se casatoresc. Aurora ramane cu Mariano.
happy end
se spune ca ar fi 3 finaluri

| 123948 a răspuns:

Eu am vazut my multe fin-uri.ba ca teresa moare.ba ca arturo o iarta sh se impaca.ba ca ramane cu fernando.ba cu mariano(ca e medik si are banichatterbox). acum si eu ast sa vad km s termina.ca youtube`ul nu m-a lamuritsad

| 123948 a răspuns:

AnneMarie : ala nu este finalul din teresa.este un ep din mujeres asesinaswinking...

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai Arturo se desparte de ea si intre timp este cu altcineva.Mariano ramane cu Aurora.Luisa ramane insarcinata.Iar la sfarsit Arturo vine la Teresa se saruta si telenovela se terminalaughing

| Dnnx a răspuns:

Deci mariano se casatoreste cu aurora luisa pleaca in calatorie orinana nu mai putea vorbi fernando ramane cu ea si teresa cu arturo se impaca iar teresa cu banii luati de la fernando ii da la un centru de ajutor pentru copii si arturo isi da seama ca nu o mai interesau banii si se intoarce la ea tatal ei moare din cauza ei mama si nasa ii spun sa nu mai calce prin mahala si cam atat puppy dog eyes funda?

| Dnnx a răspuns:

Draga maiamoniblueberry cum teresa este omorata si ramane cu arturo? scuze dar faci o mare greseala :p si nu este dusa la nici o casa de prostitutielaughing cine ti-a spus asta?

| buburuza95 a răspuns:

Eu stiu ca teresa ramane cu arturo si ajunge sa-l iubeasca cu adevarat aurora si cu mariano se casatoresc. juana sh cu cuberto raman impreuna sh adopta un copil.esperansa ramane cu dr.sh cam atat

| AnneMarie_7701 a răspuns:

Fiti atenti cautam pe internet si am gasit asta http://www.youtube.com/watch?v=k9FszcaaW50&feature=related uitati-va teresa este o prostituata!

| Roxxiioa a răspuns (pentru AnneMarie_7701):

Asta e un episod din Mujeres Asesinas nicidecum finalul filmului teresaaaaaaa

| alexandranistor2 a răspuns:

Teresa nu ramane nici cu mariano nici cu arturo nici cu fernando ea ajunge la o casa de prostitutie si niciodata nu mai poate iesi de acolo

| alexandranistor2 a răspuns:

Teresa ajunge prostituata dati pe youtube gran final de teresa si vedeti acolo

| alexandranistor2 a răspuns:

Teresa ramane prostituata dati pe youtube gran final de teresa si vedeti acolo

| Roxxiioa a răspuns:

Cauta pe youtubehappy
acolo gasesti toate episoadele si finalulhappy
la orice telenovelahappy

| Roxxiioa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3etn08G1otg&feature=related

uite ...ramne cu arturo asa cum zice bella :)

| Bella_9156 a răspuns:

Finalul este unul neasteptat. Nici nu moare, nici nu ramane cu Mariano. Ramane cu Arturo pentru ca il iubeste.

| Bella_9156 a răspuns:

Si tu NoChanceForUs dca nu stii numai vorbii. Inteleg ca ai un interes pentru funda, dar macar nu mai mintii. Ieri pe 27 februarie a fost ultimul episod, asa ca nu aveai de unde sa stii finalul.
Si sa mai adaug ceva. E prima oara cand imi fac cont pe TPU si poate nu stiu daca mai intru, dar mi l-am facut doar pentru a-i spune mariei cum se termina.

| Diiaaa a răspuns:

Http://www.bestradio.ws/index.php/2011/02/telenovela-teresa/ aici poti afla :) scumpo! nu cer fundita... daca merit o primesc!