| Roxana6044 a întrebat:

Stie careva cum se trimite mesaj cu numar privat? Ca si cum suni cu privat sa trimiti si mesaj cu privat...Pa-pa wave

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte mergea, dar in ultima vreme nu cred ca mai poti. Incearca totusi sa scrii la inceputul mesajului *RI# dupa care incepi sa scrii mesajul, fara spatiu intre *RI#. happy

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu am incercat, dar nu a merssad.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxana6044 explică:

Am incercat. dar nu mergesad. multumesc oricum :*

| ριтʏcнα a răspuns:

Pai atunci cand scrii numari scrie #31# nu stiu. cred ca merge. dar din cate am mai auzit pe la golegi nu merge sa tr mesaj cu privat.asa zic ei.eu nu stiu ce sa cred.nu am incercat

| anonymus12345 a răspuns:

La telefon: #31# la msj nu stiu.pa!