| poker1976 a întrebat:

Stie careva daca imi trebuiesc documente (buletin, adeverite etc.) pentru inscrierea la caminul liceului? Daca da, atunci ce? DAU FUNDA celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.unitbv.ro/......202014.pdf Uite un exemplu pentru facultate. Ma refer la faptul, fiecare camin in general are regulile lui. Cel mai bine ar fi sa intrebi la caminul respectiv sau sa cauti caminul online, poate il gasesti mentionat undeva. Trebuie sa aiba un regulament. Un buletin sigur o sa ai nevoie, mai multe, nu depinde de ce zic eu, ci depinde de ce cer respectivii de acolo.