| DaSuntAnonima a întrebat:

Stie careva site`uri pe care pot viziona filme traduse in limba germana?

scris sau sonor, nu conteaza
FUNDAAA

2 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu nici un site unde poti viziona filme traduse in filma germana, dar stiu un program BS.Player FREE il cauti pe net il descarci. Dupa iti downloadezi filmele pe care le vrei si programul asta iti subtriteaza in orice limba, roman, maghiara, germana, deci cauta-l poate iti va fi de ajutor. Mult succes big grin

| Mauricel a răspuns:

Descarca un film si apoi iei dupa net subtitrari sau daca ai pe televizor decodor si este un program de desene de ex care se numeste Super RTL