| FiRe00TiMe a întrebat:

Stie cineva cand va aparea cartea Tacere de Becca Fitzpatrick din seria Ingerul Noptii. Online, mai multe librarii au oferte avantajoase pentru comanda doar ca nu mai au cartea in stoc. Am facut o precomanda pe site-ul Elefant.ro iar acestia mi-au comunicat ca este "epuizat la furnizor. Am decis apoi sa caut cartea si la alte librarii online dar situatia a ramas aceiasi. Am gasit unele postari in care scria ca cartea ar trebui sa apara in toamna acestui an. Nu prea mai stiu ce sa cred...

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E cam ciudat totusi ca stocul este epuizat in toate librariile...

Eu zic sa faci o precomanda aici :

http://www.librariabucuresti.com/......--9300.htm

Daca intr-adevar este adevarat ca o sa apara la toamana atunci nu ar trebui sa dureze mai mult de 2 saptamani pana sa intre in stocul lor.

O sa apara pana la urma...

| FiRe00TiMe explică (pentru Apache):

Stiu ca o sa apara dar seria este foarte palpitanta si mor de nerabdare sa vad ce se mai intampla cu personajele. Am facut o precomanda, dupa cum mi-ai propus si astept un raspuns cat de curand.

| Apache a răspuns (pentru FiRe00TiMe):

Ehe...la tine baremi a aparut traducerea.

Mai toate seriile pe care le incep au 1-2 carti in romana si dupa toate inceteaza sa apara...

E ridicol sa stai 2 ani pentru ca o carte sa apara si in Romania.