| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cate episoade are serialul Triunghiul Iubirii si ce fel de final va avea?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Are 300 de episoade si totul se termina cu bine ca daca se termina cu bine nu mai faceu serialul kiss

41 răspunsuri:
| JeRo a răspuns:

Cauta pe wikipedia

| mistikk a răspuns:

Nu s-a terminat inca in india

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu as vrea sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un final super fericit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da 199

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cate episoade are ndar sper sa tina cat mai mult ca este super serialul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

201 si sarsitul e fain

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sa aiba 300 de episoade si un final fericit, dupa cum am vazut episoadale care vor urma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va avea un final fericit love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va avea un final fericit love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va avea un final fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are 600 de episoade dar un episod tine jumatate de ora si la noi baga doua episoade deci are 300

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radhika si dev sun impreuna in realitate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu exact cite episoade are serialul dar stiu precis ca Radihka va ramine cu Dev.Si va avea un final fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar am vazut nijtte secvente in care moare Dev ...si nu stiu daca va avea un final fericit insa sper ca totul se va termina cu bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu exact cate episoade are, dar stiu ca are in jur de 300. Stiu si ca pe Radhika o vor gasi parintii ei(provine dintr-o familie buna), bunicasa ii va da foc, dar va scapa. Apoi, baba va innebunii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar Dev in realitate este casatorit cu altcineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

159.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

300 de episoade

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu stiu dar eu cred ca este cel mai stupid film din lumelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pina in prezent sunt 400 episoade in hindi, la noi 200

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

300 publicate in india

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

219 episoade, final fericit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi filmul pe adresa shows chhoti bahu. S-a terminat pe 17 septembrie 2010.In curand Dev este gasit in casa kadikai care tocmai a aparut in film.Dev si-a pierdut memoria si de aceea kadika impreuna cu mama sa i-au spus lui Dev ca este tatal copilului ei. Urmeaza lupta Radikai pentru Dev care este numit mare preot si deci familia revine in casa lor. Kadica se muta si ea in casa cu Dev care are iar doua sotii.Mama Kadicai o inghide pe Radika intr-o casa si ii da focpentru ca il gasise pe adevaratul tata al copilului Kadikai.Dev si Kadica tocmai se casatoreau cad aude de incendiu si se duce sa o salveze pe Radika si atunci isi aminteste tot. Apare si tatal adevarat al Radikai impreuna cu sora ei care seamana perfect cu ea ca fizic dar este needucata, jefuia, fura. Dar totul se termina bine.Vivek se casatoreste cu sora Radikai penrtu ca divorteaza de nevasta iar Vishaka se intoarce ca femeie casatorita si are o fetita.