| yoana_9061 a întrebat:

Stie cineva ce mai este cu Violeta de la burlacul? Mai este cu Catalin Botezatu?

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Am vazut intr-un reportaj, ca Violeta este plecata in strainatate, iar Catalin a declarat, ca o asteapta. In concluzie - da, mai este cu Catalin. Insa cel mai probabil, el vrea doar sa o promoveze, nu este o relatie reala, adevarata si de durata. Cu toate astea Violeta va avea un viitor stralucit. Este o fata foarte buna (o cunosc personal).