| εїз Ir εїз a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramane Catalin Botezatu, in emisiunea "Burlacul"? Chiar credeti ca se vor casatori?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Nu stiu cine va ramane
dar mai mult ca sigur nu se vor casatorii
aceasta emisiune sigur e regizata
Catalin Botezatul nu prea mai avea,, fani " si s-a,, relansat" ca sa zic asa. Nu mai avea unde sa aparawinking big grin
parerea mea big grinbig grin

20 răspunsuri:
| Fifylici a răspuns:

Hai mai lasa-ma.Doar babele se uita la tampita asta de emisiune si cred orice prostie. Oare lumea nu vede ca asta e vrajeala regizata?

| Onutssa a răspuns:

Chiar daca nu ma uit la aceasta emisiune sunt sigura ca bote va ramane cu biaca. bianca, bote si cristea alcatuiesc trioul perfect laughing

| love_1617 a răspuns:

Nuuuuuu! nu cred ca se vor casatoriiiii!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regizata sau nu conteaza modul de prezentare si de interpretare.Doar este un show. Orice show e regizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu va ramane cu nici una dintre fete dar nici cu Bianca D, sau cel putin sper ca nu este asa fraier. Aspectul fizic al Biancai neste OK dupa atatea operatii estetice dar din pacate acestea se vad si cred ca Bote s-ar potrivi mai bine cu o papusa naturala. Tania Budi de exemplu este mult mai naturala si mai potrivita, dar etapa ei cu Catalin a trecut.Sunt sigura ca la final Bote va gasi o fata potrivita, dar nu in emisiune, din aceasta emisiune va ramane poate cu una sau mai multe aventuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramane cu niciuna...Catalin isi doreste "ceva"mult mai interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu falsa de Bianca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ramane cu roxi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu alege pe nimeni.eu ma uit la emisiune mi se pare frumoasa chiar daca e rigizata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimeni binenteles, totul este foarte frumos regizat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bote va ramane cu roxi sau mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angy
cu nci una, daca e regizata emisiunea, Bote a vrut publicitate, cat de fals este si cand nu ii convine ceva apare la cate o emisiune si plange happy hour... si sa ii mai crezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu regizorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ramane cu mihaela, desi nu cred ca o sa aiba o relatie serioasa. sper sa nu ramana cu falsa de bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu este reala emisiunea e regizat tot si bote o sa ramana mereu cu bianca parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mihaela, da nu se va casatori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mihaela

| pisykuta11nao15 a răspuns:

Cu roxana robotic... e cea mai potrivita...

| maya20 a răspuns:

Mihaela