| Swagger1337 a întrebat:

Stie cineva cum iau o pamblica de la un raspuns daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Ai să primeşti fundiţa (panglica de care vorbeşti tu) când user-ul căruia i-ai răspuns la întrebare decide că răspunsul tău l-a ajutat cel mai mult.Nu poţi lua panglica, doar user-ul care a pus întrebarea la care ai răspuns ţi-o poate da în semn de mulţumire.

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Nu iei, primesti.

| Tynnna a răspuns:

Daca cel care a pus intrebarea considera ca ai dat raspunsul cel mai bun, primesti funda.