| serbanmarius00 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa fac un coleg sa ma lase in pace eu ii spun lasa-ma in pace el repeta lasa-ma in pace va rog ajutati-ma

help me please!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu-i mai spune sa te lase in pace. Intoarce-i spatele si lasa-l cu dintii-n soare!

| Vulvatron a răspuns:

Un pumn zdravan in figura happy

| Rosalinda_8988 a răspuns:

Iti spun eu!
DAca tot insista si tot insista loveste`l undeva unde stii ca il doare. ori dai un pumn in fata ori dai una. acolo:d

La mine functioneaza.si dupa sunt privita de sus.nu isi mai permite.Bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violența nu este o soluție, reclama-l la direcțiune și va fi nevoit să păstreze distanța, îi va trece cheful de glume proaste, crede-mă!