| protozoidzZOOM a întrebat:

Stie cineva cum sa ma calmez cand am o criza de nervi? Sunt adolescent si ma enervez des mai ales cu parintii

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti l-as trimite pe frate-miu ca sa-ti aplice tratamentul care i l-a aplicat lui fii-su cand era de varsta ta si avea nervi ca si tine.
Dupa o bataie cu cureaua pe fundul gol, cand baiatul a dormit 2 saptamani pe burta, nu a mai facut in viata lui crize de nervi si nici nu a mai raspuns urat parintilor.
Acum are 32 de ani si rade, si bineinteles ca recunoaste ca se credea mai destept decat maica-sa si taica-su si incerca sa le arate tuturor ca el este mare si tare.

Uneori, bataie este rupta din rai, mai ales cand este vorba de rea vointa, gura sloboda si istericale.

| Nemessys a răspuns:

O vizita la un psiholog, nu ar strica. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi altundeva