| siroro a întrebat:

Stie cineva cum sa-mi fac cont pe you tube? Fundaaa Funditaaaa!

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Îţi faci un cont google şi te loghezi cu el pe youtube.
https://accounts.google.com/......thoutGmail
Baftă!

| siroro explică (pentru Alyra):

Da dar am incercat numai... nu mi-a iesit! Presupun ca trebuie dat la conecteaza-te linga care e/este o rotita nu-i asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru siroro):

Pune-ți toate datele, ai grijă să citești termenii și condițiile laughing apoi să dai click pe pătrățelul de lângă termeni și condiții și pe urmă dai click pe "următorul pas" (de acolo mai faci ceva, dar am uitat ce, mă întrebi dacă nu înțelegi ceva)

| Alyra a răspuns (pentru siroro):

Scuze că am greşit puţin linkul, acum văd.
Nu-i nicio rotiţă. Doar scrie acolo în dreapta sus "Conectează-te" şi te redirecţionează spre log in google, iar apoi te duce iar pe youtube şi apare ceva cu "Bun venit pe youtube!", iar apoi dai pe "înainte" şi mno.

| vampir004 a răspuns:

Te inregistrezi

| siroro explică (pentru vampir004):

Daaa! Tare mi-e de ajutor! Dar in orice caz, nu conteaza! In fine!