| AllaBalla a întrebat:

Stie cineva cum se numeste telefonul de la inceputul videoclipului Boyfriend-Justin Bieber http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4 ), minutul 0:20 mai exact? :)

8 răspunsuri:
| Rebecaaaa a răspuns:

Este un iPhone 5, nu un iPhone 4s...
http://www.inrumor.com/......%9D-video/

| BiscuiteOreo a răspuns (pentru Rebecaaaa):

Exista iphone 5? straight face Telfonul folosit acolo e un iphone 4s! phbbbbt

| Rebecaaaa a răspuns (pentru BiscuiteOreo):

Uita-te la linkul pe care l-am postatwinking

| Rebecaaaa a răspuns (pentru BiscuiteOreo):

Tu ai vazut ce diferenta este intre iphone 4s si ce este acolo?

| BiscuiteOreo a răspuns (pentru Rebecaaaa):

Tu nu ai inteles ca ecranul cu videoul este doar editat si ca un iphone 5 nu este lansat?! Da am vazut diferenta DAR ESTE EDITAT.

| Rebecaaaa a răspuns (pentru BiscuiteOreo):

Crezi cum vrei! si stiu ca iphone 5 nu e lansat dar pe multe site-uri scrie clar ca acel telefon este un prototip. Cauta pe net despre telefonul din acel videoclip si ai sa vezi ca nu e deloc editat telefonul.happy

| BiscuiteOreo a răspuns:

E un iPhone 4S, dar in realitate, videoclipurile si pozele nu se vad asa :-)
Sper ca te-am ajutat ^-^

| Raul_Mustafa_1974 a răspuns:

Sunteti toti prosti unde este butonu de la iphone ba retardi ii Nokia