| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce imi apare scrisul foarte mare la mesaje.am samsung corby.si nu stiu ce i-am facut sad dau fundita pentru cel mai folositor raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| IzzyTDG a răspuns:

Eu cand intru in mesaje, dau pe butonasele alea din-lateral, alea de la sunet ( mai incet, mai tare ) si apesi pe butonul ala de dat mai incet si ti se micsoreaza scrisul big grin

Fundaaaa, pls happy

1 răspuns:
| Fiorello a răspuns:

Intra in meniu, schimba tipul sau marimea de scris cum iti place, salvezi si...gata!